
0
Волонтер стартапу
Ціль проекту: сприяння розвитку регіональний стартапів; надання першого практичного досвіду над реальними проектами студентам, учням, фахівцям у різних галузях; допомога в пошуку команди однодумців, яким цікавий розвиток стартапу; досвід роботи в команді.
Завдання проекту: допомогти регіональним стартапам вийти на новий етап розвитку, покращити інвестиційний клімат Тернополя, підвищення професійних компетентностей учасників проекту
Як я бачу проект:
- Це має бути SAAS-рішення.
- Тернополяни, студенти, керівники державних установ, ІТ-фахівці…. виставляють на ресурс своїх ідеї стартапів, визначають задачі,які їм потрібно вирішити та запрошують фахівців-волонтерів для спільної роботи над проектом.
- Основними волонтерами мають стати молоді люди, які хочуть підвищити свій професійний рівень, навчитись працювати в команді над проектом, який їм цікавий. Вони самі можуть долучатись до стартапу та пропонувати свої послуги чи моделі розвитку стартапу. Основним волонтером, я бачу студента, якому замість практики (передбачена в кожному навчальному плані спеціальностей ВНЗ), яка в більшості випадків є галочкою на підприємстві, дадуть можливість вибору реального проекту і роботи над ним.
- До проекту обов’язково мають бути підключені експерти-практики компаній, які будуть консультувати стартап на різних етапах його розвитку. Керівник стартапу, чи його виконавець повинен мати змогу запросити експерта для поради у його питанні.
- Для заохочення до участі в проекті можна реалізувати накопичувальну систему балів для зареєстрованих волонтерів, які допомогли успішно виконати певне завдання у стартапі. Кращих за рейтингом волонтерів можна рекомендувати роботодавцям, які є учасниками ІТ-кластеру. Також керівники стартапів можуть на певних умовах в разі успіху стартапу залучати волонтерів у свою команду на комерційних засадах.
Реалізація: веб- продукт, який в перспективі можна вивести на глобальний ринок та якусь із моделей комерціалізації.
Служба підтримки клієнтів працює на UserEcho